CRM oraz crm - portal, szkolenia, doradztwo, dostawcy, programy i systemy crm

CRM - portal wiedzy o CRM

CRM - doradztwo   Szkolenia z CRM  Dostawcy CRM

CRM | portalCRM.pl

Crm to cała filozofia a nie tylko narzędzie

Polecamy:

  • Jakie zastosowanie ma CRM w logistyce?

    Jakie jest zastosowanie ma CRM w logistyce? Jak wdrożyć system CRM w branży TSL? Dlaczego Fracht FWO Polska wybrało CRM7?

  • Dostawca i nabywca CRM - współpraca doskonała

    Głównym założeniem filozofii CRM jest koncentracja na współpracy i zacieśnianiu więzi między firmą a jej klientami. Relacje na linii użytkownik CRM-klient końcowy to często poruszany temat ale co ze współpracą stopień wyżej, pomiędzy odbiorcą a dostawcą systemu CRM? Jakimi prawami rządzi się ten biznesowy związek? Jakie działania powinny być podejmowane po oddaniu systemu po stronie dostawcy i odbiorcy, aby móc realizować ideę zarządzania relacjami z Klientem?

Reklama:Wiadomości

CRM połączony z COMARCH Optima

CRM połączony z COMARCH Optima

Dzięki połączeniu CRM z COMARCH Optima istnieje wymiana klientów, zamówień, rozrachunków.

COMARCH Optima wdrożenie i integracje firma KOMPLUS realizuje celem bardziej kompleksowego podejścia do oprogramowania.

komplus_optima.jpg

Comarch ERP Optima stworzony jest dla małych i średnich firm z każdej branży. Składa się ze zintegrowanych (pracujących na jednej bazie danych) aplikacji-modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa.

KOMPLUS dostarcza Klientom profesjonalne usługi informatyczne poprzez tworzenie oprogramowania CRM, projektowanie i realizację systemów dedykowanych oraz zapewniając opiekę informatyczną. Jako partner COMARCH wdraża i integruje program Optima ze swoimi rozwiązaniami CRM oraz innymi aplikacjami Klientów.

Więcej informacji: www.komplus.pl