CRM oraz crm - portal, szkolenia, doradztwo, dostawcy, programy i systemy crm

CRM - portal wiedzy o CRM

CRM - doradztwo   Szkolenia z CRM  Dostawcy CRM

CRM | portalCRM.pl

Crm to cała filozofia a nie tylko narzędzie

Wiadomości

Integracje systemu CRM z aplikacjami Google

Kto z nas w dzisiejszych czasach jest w stanie prowadzić biznes bez smartphone ‘a? Kto z nas, mając nowoczesny telefon, nie używa aplikacji mobilnych oferowanych przez sklepy internetowe?

Pytanie jest retoryczne i trochę zaczepne, bo dzisiejsze telefony to mini komputery, na których w dzisiejszych czasach można zrobić wszystko to, co potrafi nasz laptop, a nawet więcej dzięki swoim niewielkim rozmiarom. Wykonać przelew, prowadzić kalendarz spotkań, zrobić spotkanie zdalne, stworzyć i wysłać ofertę do klienta, skorzystać z automapy dzięki której ominiemy korki i dojedziemy do Klienta na czas.
Z tego powodu dostępnych aplikacji coraz częściej używamy służbowo. Najbardziej znane, to aplikacje Google, z których przed erą urządzeń mobilnych chętnie korzystaliśmy w wersji komputerowej.

Aplikacje Google znalazły zastosowanie w biznesie i przez wielu pracowników, a nawet przez całe organizacje wykorzystywane są do celów służbowych. Aplikacje w wielu firmach są dodatkowym wsparciem dla pracowników korzystających z systemów wdrożonych w przedsiębiorstwie.
Kolejnym ułatwieniem i bardzo dużym plusem jest możliwość integracji systemów CRM z aplikacjami Google m.in. Google Calendar czy Google Maps oraz środowiskiem Android for Work.
Skuteczna integracja programów w widoczny sposób wpływa na efektywniejsze zarządzanie procesami biznesowymi i co raz więcej firm tworzących oprogramowanie oferuje integrację systemów z aplikacjami Google.
img51.jpg