CRM oraz crm - portal, szkolenia, doradztwo, dostawcy, programy i systemy crm

CRM - portal wiedzy o CRM

CRM - doradztwo   Szkolenia z CRM  Dostawcy CRM

CRM | portalCRM.pl

Crm to cała filozofia a nie tylko narzędzie

Wiadomości

CRM dla branży transportowej

Rozwiązania informatyczne to nieodzowne narzędzia wykorzystywane przez branżę transportowo-logistyczną. W zależności od wielkości firmy, cyfryzacja i optymalizacja procesów jest mniej lub bardziej zaawansowana i dotyczy przede wszystkim kluczowych procesów w realizacji zamówienia. Branża Transportowa jak wiele innych branż, w których działania handlowe są podstawą do dalszych działań, również wykorzystuje narzędzia CRMUtrzymanie stałego kontaktu z Klientami i dobra obsługa to podstawa, aby móc stworzyć stabilną, przynoszącą zyski  i cieszącą się dobrą opinią markę. 

Firma KOMPLUS oferuje branży transportowo-logistycznej system CRM spełniający wszystkie potrzeby do realizacji działań sprzedażowych. Narzędzie jest dedykowane pracownikom Handlowym, czynnie poszukującym nowych Klientów, monitorujących zaplanowane działania i dbających o relacje ze stałymi Klientami. komplusCRM jest również dobrym narzędziem dla Menadżerów czy Właścicieli firmy, czy osób zaangażowanych w monitorowanie wyników sprzedażowych pracowników oraz kontakt z kluczowymi Klientami.

Niedawno firma KOMPLUS wdrożyła najnowszą wersję systemu CRM w firmie Link Sp. z. o.o. która od 30 lat świadczy usługi transportowo-logistyczne. Zawiaduje flotą ponad 1200 jednostek transportowych i realizuje przewozy na terenie Europy.

Zobacz więcej - komplusCRM