CRM oraz crm - portal, szkolenia, doradztwo, dostawcy, programy i systemy crm

CRM - portal wiedzy o CRM

CRM - doradztwo   Szkolenia z CRM  Dostawcy CRM

CRM | portalCRM.pl

Crm to cała filozofia a nie tylko narzędzie

Wiadomości

Dlaczego warto aktualizować system CRM?

Aktualizacje systemów najczęściej zawierają uzupełnienie funkcjonalności lub ulepszenia związane z bezpieczeństwem. Dla użytkownika zmiany są praktycznie niewidoczne, mimo to aktualizowanie systemu CRM jest bardzo istotne ze względu na:

  • Bezpieczeństwo – naprawiają luki w konstrukcji systemu, minimalizując zagrożenie wycieku lub kradzież danych
  • wymagania RODO – aktualizacje systemów to obowiązek, który musi spełnić administrator danych, aby zabezpieczyć przetwarzane dane
  • Ryzyko poważnej awarii systemu i utraty kluczowych danych związanych z prowadzoną działalnością

Weź również pod uwagę, że technologie w IT rozwijają się w zaskakującym tempie. Innowacyjne rozwiązania w przeciągu kilku lat w naturalny sposób stają się technologią przestarzałą. Uniemożliwiają aktualizowanie systemu na nowsze wersje narzędzi a stare komponenty, które wyszły już z użycia tracą wsparcie techniczne producenta. Dlatego jeśli korzystasz z systemu CRM, który ma kilka lat, zaplanuj wymianę systemu na nowy, zbudowany w oparciu o aktualną technologię.

 Odświeżanie systemu co kilka lat pozwala przemyśleć procesy w firmie oraz dopasować system do aktualnych potrzeb. Zmiana systemu to wysiłek dla całej firmy, ale też opłacalne korzyści i wsparcie w rozwoju na kolejne lata.

Rozwój przedsiębiorstwa to zachodzący w czasie proces zmian i doskonalenia, który prowadzi do zwiększenia efektywności przedsiębiorstwa. Wraz z rozbudową procesów i struktur, zmienia się zapotrzebowanie na oprogramowanie informatyczne i jego funkcjonalności.