CRM oraz crm - portal, szkolenia, doradztwo, dostawcy, programy i systemy crm

CRM - portal wiedzy o CRM

CRM - doradztwo   Szkolenia z CRM  Dostawcy CRM

CRM | portalCRM.pl

Crm to cała filozofia a nie tylko narzędzie

Wiadomości

Nowoczesny CRM z intuicyjnym pipeline

Firma KOMPLUS, doświadczony lider w dziedzinie oprogramowań CRM, właśnie wzbogacił swoje rozwiązanie o innowacyjny moduł Pipeline. Ta aktualizacja to odpowiedź na potrzeby płynące z rynku, stanowi kolejny krok w zapewnieniu narzędzi najwyższej jakości do efektywnego zarządzania relacjami z klientami.

Jak zapewnia producent, dzięki nowemu modułowi Pipeline, korzystanie z komplusCRM staje się jeszcze bardziej intuicyjne i przyjemne. Śledzenie i zarządzanie etapami sprzedażowymi teraz odbywa się w sposób przejrzysty i efektywny, co z pewnością wpłynie na skuteczność działań zespołów sprzedażowych.

Warto podkreślić, że KOMPLUS nie jest nowicjuszem w tej dziedzinie. Już od ponad 20 lat specjalizuje się w tworzeniu oprogramowań CRM, stale je doskonaląc i wzbogacając o narzędzia wspierające nowoczesną sprzedaż.

Firma KOMPLUS szczególnie znana jest ze swoich rozwiązań dla branży szkoleniowej i produkcyjnej, która jest bardzo wymagająca ze względu na swoją różnorodność. W swoich rozwiązaniach stawia na wydajność, nowoczesność i dostosowanie do  indywidualnych potrzeb klientów.