CRM oraz crm - portal, szkolenia, doradztwo, dostawcy, programy i systemy crm

CRM - portal wiedzy o CRM

CRM - doradztwo   Szkolenia z CRM  Dostawcy CRM

CRM | portalCRM.pl

Crm to cała filozofia a nie tylko narzędzie

Polecamy:

 • Jakie zastosowanie ma CRM w logistyce?

  Jakie jest zastosowanie ma CRM w logistyce? Jak wdrożyć system CRM w branży TSL? Dlaczego Fracht FWO Polska wybrało CRM7?

 • Dostawca i nabywca CRM - współpraca doskonała

  Głównym założeniem filozofii CRM jest koncentracja na współpracy i zacieśnianiu więzi między firmą a jej klientami. Relacje na linii użytkownik CRM-klient końcowy to często poruszany temat ale co ze współpracą stopień wyżej, pomiędzy odbiorcą a dostawcą systemu CRM? Jakimi prawami rządzi się ten biznesowy związek? Jakie działania powinny być podejmowane po oddaniu systemu po stronie dostawcy i odbiorcy, aby móc realizować ideę zarządzania relacjami z Klientem?

 • Dlaczego warto aktywnie używać systemu CRM?

  Jak przekonać siebie swoich pracowników do aktywnego używania systemu CRM?

Reklama:


Informacje:

Reklama w portalCRM.pl

Formy reklamy

 • Wpis w dostawcach - wizytówka firmy umieszczona w dziale Dostawcy portalu. Podstawowy wpis jest bezpłatny pod warunkiem umieszczenia na swojej stronie zwrotnego linku - w przypadku zainteresowania prosimy o kontakt info@portalcrm.pl.

       


Podstawowy wpis w dostawcach

    

 • Promocja wizytówki - oprócz podstawowego wpisu istnieje dodatkowo możliwość wykupienia promowania wizytówki na górze wpisów w liście dostawców. Cena promowania wizytówki to 200 zł netto miesięcznie. Promowane wizytówki są umieszczone liście alfabetycznie jak również pozostałe wizytówki na dole są umieszczone w kolejności alfabetycznej.

Promocja wizytówki w dostawcach

 • Button na stronie głównej - graficzny prostokąt reklamowy o wielkości 125×125 pikseli, umieszczony w prawej kolumnie na stronie głównej portalu. Miesięczny koszt emisji buttona wynosi 500 zł netto. Maksymalna wielkość buttona wynosi 20 kB. Format JPG, GIF animowany lub Flash.


Lokalizacja buttona na stronie głównej

 • Button w dostawcach - graficzny prostokąt reklamowy o wielkości 125×125 pikseli, umieszczony w prawej kolumnie na stronie “Dostawcy”. Miesięczny koszt emisji buttona wynosi 300 zł netto. Maksymalna wielkość buttona wynosi 20 kB. Format JPG, GIF animowany lub Flash.

 
Lokalizacja buttona
w dostawcach

 

 • Artykuł sponsorowany – dowolna informacja (np. oferta cenowa lub odnośniki do strony www) umieszczona w wybranym artykule portalu lub cały artykuł sponsorowany. portalCRM.pl zastrzega sobie prawo do oznaczenia tekstu z nagłówkiem “Tekst Sponsorowany” lub “Artykuł Sponsorowany”. Cena artykułu sponsorowanego jest ustalana indywidualnie.
 • Mailing - wykonanie mailingu do wszystkich aktywnych użytkowników portalu (obecnie około 70 kontaktów). Tekst mailingu może być w formacie HTML o maksymalnej wielkości 20 KB. Koszt wysyłki mailingu do wszystkich użytkowników wynosi 300 zł netto.

Zaproponowane powyżej przez nas ceny są cenami netto (bez podatku VAT 23%).

UWAGA: Przy podpisaniu umowy na okres 3-6 miesięcy istnieje możliwość negocjacji cenowych.
W zależności od wielkości zamówienia rabaty do negocjacji.

Kontakt
E-mail: bartosz(małpa)portalcrm.pl