CRM oraz crm - portal, szkolenia, doradztwo, dostawcy, programy i systemy crm

CRM - portal wiedzy o CRM

CRM - doradztwo   Szkolenia z CRM  Dostawcy CRM

CRM | portalCRM.pl

Crm to cała filozofia a nie tylko narzędzie

Polecamy:

  • Jakie zastosowanie ma CRM w logistyce?

    Jakie jest zastosowanie ma CRM w logistyce? Jak wdrożyć system CRM w branży TSL? Dlaczego Fracht FWO Polska wybrało CRM7?

  • Dostawca i nabywca CRM - współpraca doskonała

    Głównym założeniem filozofii CRM jest koncentracja na współpracy i zacieśnianiu więzi między firmą a jej klientami. Relacje na linii użytkownik CRM-klient końcowy to często poruszany temat ale co ze współpracą stopień wyżej, pomiędzy odbiorcą a dostawcą systemu CRM? Jakimi prawami rządzi się ten biznesowy związek? Jakie działania powinny być podejmowane po oddaniu systemu po stronie dostawcy i odbiorcy, aby móc realizować ideę zarządzania relacjami z Klientem?

Reklama:Wiadomości

II edycja IT Career Summit już za nami!

26 listopada na Stadionie Wrocław, odbyły się informatyczne targi pracy – IT Career Summit. Była to II edycja tej imprezy.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu.

Strefa kariery IT była doskonałą możliwością dla specjalistów oraz ekspertów branży informatycznej, którzy poszukiwali nowych wyzwań na ścieżce swojej kariery zawodowej.

Na targach IT Career Summit mieliśmy możliwość poznania 20 Pracodawców, którzy aktywnie poszukiwali specjalistów IT. Nasi Wystawcy mieli szansę zdobyć cenne kontakty do potencjalnych Pracowników i przeprowadzić rozmowy kwalifikacyjne.

2 firmy skorzystały z możliwości przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych w lożach VIP, gdzie każdy z Kandydatów mógł w ciszy i spokoju porozmawiać ze swoim przyszłym Pracodawcą.

Odwiedzając stoiska potencjalnych Pracodawców, Zwiedzający mogli posłuchać nt. polityki organizacyjnej firmy, zaczerpnąć opinii z pierwszej ręki od obecnych pracowników, jak również poznać preferencje Wystawców w zakresie kwalifikacji jakie powinien posiadać potencjalny Kandydat. Pracodawcy bardzo chętnie udzielali odpowiedzi na wszelkie pytania Zainteresowanym.

W targach wzięło udział wyselekcjonowane grono uczestników, w tym: programiści i developerzy, osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo, czy zarządzanie projektami. Udział był bezpłatny, ale co najważniejsze kwalifikowany. Dzięki temu, podczas wydarzenia nie gościliśmy przypadkowych osób.

Co na temat targów IT Career Summit mówią sami Wystawcy?

-IT Career Summit i IT Future Expo, to marki same w sobie. Bardzo dobrze zorganizowane, stwarzające szanse na nawiązanie wielu interesujących kontaktów biznesowych.  To obowiązkowy punkt targowego programu.
infoPraca.pl

-Firma Luxoft Poland - Sponsor Strategiczny targów IT Career Summit we Wrocławiu pragnie podziękować organizatorom za profesjonalne przygotowanie całego wydarzenia. Sprawny poroces komunikacji na każdym etapie, rzetelne przygotowanie wszystkich materiałów gwarantowanych w pakietach sponsorskich oraz miła atmosfera sprawiają, że z pełną świadomością możemy polecić udział w wydarzeniu podczas kolejnej edycji.
Pozdrawiamy!

LUXOFT  TEAM

Wiodącym wydarzeniem towarzyszącym, była konferencja Twoja Kariera w IT. Podczas niej, prelegenci poruszali zagadnienia związane ze ścieżką rozwoju zawodowego, a także podkreślali, jak należy zaprogramować się na sukces. Słuchacze mogli zadawać pytania i tym samym rozwiać swoje wątpliwości.

Firma Intenso, wyposażyła swoją powierzchnię w robota Gienka, który przechadzał się po powierzchni targowej i zapraszał zwiedzających do stoiska Intenso. Robot ten mówił, poruszał się i tym samym cieszył się olbrzymim zainteresowaniem uczestników. Każdy chciał, choć przez chwilę go poznać. Gienek był pod ciągłym ostrzałem paparazzi ;)

Życzymy Wszystkim Wystawcom sukcesów w dalszej pracy, a także mamy nadzieję,
że dzięki naszemu wydarzeniu, pozyskali cennych pracowników i tym samym osiągnęli swój założony cel.

Na kolejną edycję zapraszamy do Warszawy na Stadion PGE Narodowy, już 8 września 2016.

targi-it_wroclaw_mm265.jpg

 

targi-it_wroclaw_mm461.jpg

 

targi-it_wroclaw_mm486.jpg

Więcej informacji na: www.itcareersummit.pl/warszawa