CRM oraz crm - portal, szkolenia, doradztwo, dostawcy, programy i systemy crm

CRM - portal wiedzy o CRM

CRM - doradztwo   Szkolenia z CRM  Dostawcy CRM

CRM | portalCRM.pl

Crm to cała filozofia a nie tylko narzędzie

Wiadomości

30 lecie PIIT

PIIT czyli Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji powstała w 1993 roku. Jej członkami są firmy prowadzące działalność w branży informatycznej i telekomunikacji. W tym momencie zrzesza 130 przedsiębiorstw. Celem Izby jest działalność na rzecz zmian przepisów związanych z branżą teleinformatyczną oraz promocją polskich firm teleinformatycznych za granicą.

Z okazji jubileuszu we wrześniu odbyła się uroczysta gala w trakcie której przyznane zostały specjalne nagrody 30-lecia PIIT dla 9 Założycieli Izby którzy do dnia dzisiejszego pozostają w szeregach członków PIIT. Wyróżnienia otrzymało również 3 ekspertów za wkład w rozwój środowiska teleinformatycznego w Polsce.

Z okazji 30 lecia PIIT zaprezentował raport pt. „Trendy w branży teleinformatycznej” przygotowany we współpracy z IDC Polska.  Raport wskazuje trendy w branży technologicznej, które determinować będą przyszły rozwój branży teleinformatycznej.

Raport podejmuje tematy dotyczące cyberbezpieczeństwa, sztucznej inteligencji, internetu rzeczy, chmury obliczeniowej czy ekosystemu 5G, oraz wskazuje istotną kwestię dotyczącą cyfrowej edukacji i potrzeby niwelowania luk kompetencyjnych. 

Pełny raport dostępny jest na stronie PIIT - przeczytaj więcej